Kalendarium

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
6
gru

Warunki mieszkaniowe w województwie pomorskim – wyniki wstępne NSP 2021

Opracowanie sygnalne przedstawia wstępne wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) dla województwa pomorskiego w zakresie zasobów mieszkaniowych oraz wyposażenia w instalacje i urządzenia techniczne mieszkań i budynków, w których zlokalizowane były mieszkania.
Czytaj dalej
6
gru

Stan i struktura demograficzno-społeczna ludności w województwie pomorskim – wyniki wstępne NSP 2021

Opracowanie stanowi rozszerzenie zakresu danych, opublikowanych 27 września 2022 r. w pierwszej informacji sygnalnej województwa pomorskiego, o nowe (wstępne) informacje w podziale terytorialnym w zakresie ludności według stanu cywilnego i kraju urodzenia oraz charakterystyki demograficzno-społecznej (ludność według poziomu wykształcenia, osoby z niepełnosprawnością). W niniejszym opracowaniu przedstawiono również dane o gospodarstwach domowych oraz cudzoziemcach.
Czytaj dalej
6
gru

Ludność na rynku pracy w województwie pomorskim - wyniki wstępne NSP 2021

Opracowanie sygnalne prezentuje wstępne wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) w zakresie sytuacji osób na rynku pracy w województwie pomorskim. Okresem obserwacji był tydzień poprzedzający moment krytyczny spisu, tj. 25-31 marca 2021 r., a badaniem objęto osoby w wieku 15 lat i więcej.
Czytaj dalej
1  2  3    
Do góry